Dösjöbro IF

Spara till din kalender
  Matchnr Tid Spelplan Grupp Omgång Hemmalag Resultat  Bortalag   Live  
14061001 fr 14/06 17:30 fr 14/06 Hanö Hus P07 Grp B Östers IF Blå 4 - 0 Dösjöbro IF 1    
14060703 fr 14/06 18:20 fr 14/06 Lörby 1 P06 Grp H Dösjöbro IF 2 - 1 Tingsryd United FC    
14061403 fr 14/06 19:00 fr 14/06 Edenryd 1 P03 Grp A Dösjöbro IF 2 - 4 Södra Sandby IF    
14061103 fr 14/06 19:00 fr 14/06 Strandvallen 1 F0403 Grp A Dösjöbro IF 3 - 0 P18 IK    
14060103 fr 14/06 19:10 fr 14/06 Sparbanken P07 Grp E Fk Karlskrona SVART 5 - 2 Dösjöbro IF 2    
14060205 fr 14/06 20:00 fr 14/06 Sisu F06 Grp C Dösjöbro IF 2 1 - 2 Sölvesborgs GOIF    
14060705 fr 14/06 20:00 fr 14/06 Lörby 1 F06 Grp A Dösjöbro IF 1 5 - 0 Svalöv/Röstånga/Kågeröd    
15061301 lö 15/06 09:20 lö 15/06 Strandvallen 3 P07 Grp E Dösjöbro IF 2 1 - 6 AIK United    
15061401 lö 15/06 09:30 lö 15/06 Edenryd 1 P03 Grp A Årsta FF 2 - 2 Dösjöbro IF    
15061501 lö 15/06 09:30 lö 15/06 Edenryd 2 F0403 Grp A IFK Österåker 3 - 0 Dösjöbro IF    
15061304 lö 15/06 11:50 lö 15/06 Strandvallen 3 P07 Grp B Dösjöbro IF 1 4 - 1 AIK City    
15060204 lö 15/06 11:50 lö 15/06 Sisu P06 Grp H Hammarby IF 1 - 7 Dösjöbro IF    
15060704 lö 15/06 11:50 lö 15/06 Lörby 1 F06 Grp C Egnahems BK 5 - 0 Dösjöbro IF 2    
15061204 lö 15/06 11:50 lö 15/06 Strandvallen 2 F06 Grp A FC Staffanstorp 1 1 - 2 Dösjöbro IF 1    
15060104 lö 15/06 14:20 lö 15/06 Sparbanken P07 Grp E Röstånga/Kågeröd Röstånga 0 - 9 Dösjöbro IF 2    
15061105 lö 15/06 14:30 lö 15/06 Strandvallen 1 P03 Grp A Dösjöbro IF 2 - 0 AIK Svart    
15060106 lö 15/06 16:00 lö 15/06 Sparbanken P07 Grp B FC West 2 - 4 Dösjöbro IF 1    
15060508 lö 15/06 16:30 lö 15/06 Coop F0403 Grp A AIK 0 - 0 Dösjöbro IF    
15060910 lö 15/06 16:50 lö 15/06 Newbody P06 Grp H Sölvesborgs GIF 4 - 2 Dösjöbro IF    
15060911 lö 15/06 17:40 lö 15/06 Newbody F06 Grp C Fortuna FF 5 - 0 Dösjöbro IF 2    
15061212 lö 15/06 18:30 lö 15/06 Strandvallen 2 F06 Grp A Vikens Ik 0 - 5 Dösjöbro IF 1    
15060311 lö 15/06 19:30 lö 15/06 Ica Supermarket P03 Grp A Linero IF 0 - 2 Dösjöbro IF    
15060913 lö 15/06 20:05 lö 15/06 Newbody P06 Slutspel A 1/8 Final Räppe GOIF 3 - 1 Dösjöbro IF    
15060511 lö 15/06 20:30 lö 15/06 Coop F0403 Grp A Dösjöbro IF 0 - 5 IK Sturehov    
16061001 sö 16/06 08:50 sö 16/06 Hanö Hus P07 Avslutningsmatcher C Dösjöbro IF 1 4 - 4 Kulladals FF Svart    
16060701 sö 16/06 09:20 sö 16/06 Lörby 1 P06 Avslutning ÅF2 Avslutning ÅF2 Örgryte IS 1 2 - 0 Dösjöbro IF    
16061302 sö 16/06 10:10 sö 16/06 Strandvallen 3 P07 Avslutningsmatcher F Örgryte IS Röd 0 - 0 Dösjöbro IF 2    
16060503 sö 16/06 11:00 sö 16/06 Coop P03 Grp A Dösjöbro IF 0 - 4 Mjällby AIF    
16061703 sö 16/06 11:30 sö 16/06 Pukavik 2 F06 Slutspel C 9-12 Sölvesborgs GOIF 2 - 3 Dösjöbro IF 2    
16060205 sö 16/06 12:10 sö 16/06 Sisu F06 Slutspel A Semifinal Dösjöbro IF 1 0 - 3 Egnahems BK    
16061103 sö 16/06 12:30 sö 16/06 Strandvallen 1 F0403 7 plats 7 plats Dösjöbro IF 2 - 3 Lörby IF/Sölvesborgs GOIF    
16060106 sö 16/06 13:00 sö 16/06 Sparbanken P07 Avslutningsmatcher C Staffanstorp United 1 3 - 0 Dösjöbro IF 1    
16061104 sö 16/06 14:30 sö 16/06 Strandvallen 1 P03 3 plats 3 plats Linero IF 3 - 0 Dösjöbro IF    
16061306 sö 16/06 15:10 sö 16/06 Strandvallen 3 P07 Avslutningsmatcher F Dösjöbro IF 2 5 - 1 Växjö BK    
16061705 sö 16/06 15:30 sö 16/06 Pukavik 2 F06 Slutspel C 9-10 Dösjöbro IF 2 1 - 3 SGIF/Lörby    
16060909 sö 16/06 15:30 sö 16/06 Newbody F06 Slutspel A Bronsmatch Dösjöbro IF 1 5 - 4 P Sävedalens IF