Dette er resultater fra Sölvesborgcupen 2019. Se de siste resultatene fra Sölvesborgcupen 2022 her.

Pojkar 13


Slutspel B

Kamper - Slutspel B

  Kampnr Tid Bane Runde Hjemmelag Resultat  Bortelag   Live  
16060202 søn. 16/06 09:40 søn. 16/06 Ica Supermarket 1/4 Final Wä IF 2 0 - 1 Västra Frölunda IF Vit    
16060902 søn. 16/06 09:40 søn. 16/06 Hanöhus 1/4 Final Wä IF 1 3 - 2 Västra Frölunda IF Grön    
16061701 søn. 16/06 09:50 søn. 16/06 Pukavik 2 1/4 Final IFK Norrköping 1 6 - 5 Tingsryd United FC    
16060903 søn. 16/06 10:30 søn. 16/06 Hanöhus 1/4 Final Eskilsminne IF 2 0 - 1 Trelleborgs FF 2 TFF Vit    
16060207 søn. 16/06 13:50 søn. 16/06 Ica Supermarket Semifinale IFK Norrköping 1 2 - 3 Wä IF 1    
16060907 søn. 16/06 13:50 søn. 16/06 Hanöhus Semifinale Västra Frölunda IF Vit 0 - 1 Trelleborgs FF 2 TFF Vit    
16060910 søn. 16/06 16:20 søn. 16/06 Hanöhus Finale Wä IF 1 1 - 4 Trelleborgs FF 2 TFF Vit    

Slutspel C

Kamper - Slutspel C

  Kampnr Tid Bane Runde Hjemmelag Resultat  Bortelag   Live  
16061200 søn. 16/06 08:30 søn. 16/06 Strandvallen 2 3-10 Qviding FIF 1 0 - 1 Hovshaga AIF    
16061700 søn. 16/06 09:00 søn. 16/06 Pukavik 2 3-10 Furulunds IK 2 0 - 1 Rockneby Ik    
16061201 søn. 16/06 09:20 søn. 16/06 Strandvallen 2 3-10 FK Karlskrona 6 - 0 Bredaryd Lanna IK    
16060203 søn. 16/06 10:30 søn. 16/06 Ica Supermarket 3-10 Ängelholms FF 2 2 - 3 Eskilsminne IF 1    
16060204 søn. 16/06 11:20 søn. 16/06 Ica Supermarket 3-4 FK Karlskrona 2 - 0 Hovshaga AIF    
16060904 søn. 16/06 11:20 søn. 16/06 Hanöhus 3-4 Eskilsminne IF 1 2 - 1 Rockneby Ik    
16060208 søn. 16/06 14:40 søn. 16/06 Ica Supermarket 3-4 Eskilsminne IF 1 1 - 2 FK Karlskrona    

Slutspel D

Extra kamper

  Kampnr Tid Bane Runde Hjemmelag Resultat  Bortelag   Live  
16061204 søn. 16/06 11:50 søn. 16/06 Strandvallen 2 5-6 Hammarby IF 0 - 2 Qviding FIF 2    
16060704 søn. 16/06 12:40 søn. 16/06 Lörby 2 Avslutning CKF1 Ängelholms FF 2 2 - 0 Bredaryd Lanna IK    
16061205 søn. 16/06 12:40 søn. 16/06 Strandvallen 2 5-6 IF Eksjö fotboll 2 - 1 Röstånga/Kågeröd BOIF    
16060705 søn. 16/06 13:30 søn. 16/06 Lörby 2 Avslutning CKF2 Furulunds IK 2 3 - 1 Qviding FIF 1    
16060706 søn. 16/06 14:20 søn. 16/06 Lörby 2 Avslutning BKF1 Västra Frölunda IF Grön 0 - 2 Wä IF 2    
16060908 søn. 16/06 14:40 søn. 16/06 Hanöhus Avslutning DS Röstånga/Kågeröd BOIF Hammarby IF      
16060707 søn. 16/06 15:10 søn. 16/06 Lörby 2 Avslutning BKF2 Tingsryd United FC 4 - 0 Eskilsminne IF 2    
16061208 søn. 16/06 16:00 søn. 16/06 Strandvallen 2 5-6 IF Eksjö fotboll 1 - 3 Qviding FIF 2